
Image not available
LOCK OFFROAD YOSEMITE Wheels Matte Grey W Matte Black Ring 17x9 Rims 6x135mm ET0mm
MFG Number: YOSEMITE-7963MGMBRIn StockWheels
$288.00
In Stock
Only 5 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 17x9 LOCK OFFROAD YOSEMITE Matte Grey W Matte Black Ring wheels 6x135mm with ET0mm offset. Rims rated for 2,500 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | LOCK OFFROAD |
| MFG Number / SKU | YOSEMITE-7963MGMBR |
| Bolt Pattern | 6x135 |
| Diameter | 17" |
| Width | 9" |
| Offset | +0mm |
| Hub Bore | 87.1mm |
| Finish | Matte Grey W Matte Black Ring |
| Style | YOSEMITE |
| Condition | new |